CHZ-2R5505R-TW
Numer produktu DigiKey
4688-CHZ-2R5505R-TW-ND
Producent
Numer produktu producenta
CHZ-2R5505R-TW
Opis
2.5V 5.0F 10*20 EDLC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 F (EDLC) Superkondensatory 2.5 V Promieniowe, puszka 75mOhm przy 1kHz 1000h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Producent
CDA (Zhifengwei Technology)
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Torba
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
5 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm przy 1kHz