Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.018 µF Kondensatory warstwowe 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EFPLA1AJ183B012LH
Numer produktu DigiKey
283-EFPLA1AJ183B012LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFPLA1AJ183B012LH
Opis
CAP FILM 0.018UF 5% 1000VDC RAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,453" (11,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 mOhms