R75QI21805000J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.018 µF Kondensatory warstwowe 300V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R75QI21805000J
Numer produktu DigiKey
399-R75QI21805000J-ND
Producent
Numer produktu producenta
R75QI21805000J
Opis
CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
R75QI21805000J Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
61.9 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)