EFDKS60J106D102LH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF Kondensatory warstwowe 600V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EFDKS60J106D102LH
Numer produktu DigiKey
283-EFDKS60J106D102LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFDKS60J106D102LH
Opis
CAP EFDKS 600VDC 10UF J 2LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,630" (32,00mm x 16,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,213" (30,80mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)