EFDKS70J106D102LH
Numer produktu DigiKey
283-EFDKS70J106D102LH-ND
Producent
Numer produktu producenta
EFDKS70J106D102LH
Opis
CAP EFDKS 700VDC 10UF J 2LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 700V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,630" (32,00mm x 16,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,213" (30,80mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd stały
700V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)