DRA73-150-R
Numer produktu DigiKey
283-3607-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-3607-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-3607-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DRA73-150-R
Opis
FIXED IND 15UH 1.74A 94 MOHM SMD
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.74 A 94mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DRA73-150-R Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
94mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,140" (3,55mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2A