SRN6045-150M
Numer produktu DigiKey
SRN6045-150MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRN6045-150MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRN6045-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRN6045-150M
Opis
FIXED IND 15UH 1.9A 95.8 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 95,8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRN6045-150M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 95,8mOhm
Seria
Q przy częst.
17 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
13MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,3A