DRA124-100-R
Numer produktu DigiKey
283-3548-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-3548-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-3548-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DRA124-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 3.67A 31 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 3.67 A 31mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRA124-100-R Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
31mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,16A