CLF10040T-100M-D
Numer produktu DigiKey
445-9599-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-9599-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-9599-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CLF10040T-100M-D
Opis
FIXED IND 10UH 3.3A 31.2 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 31,2mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CLF10040T-100M-D Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 31,2mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,382" (10,00mm x 9,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,161" (4,10mm)