DR74-102-R
Numer produktu DigiKey
513-1387-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1387-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1387-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR74-102-R
Opis
FIXED IND 1MH 270MA 3.89 OHM SMD
Szczegółowy opis
1 mH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 270 mA 3,89Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR74-102-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
310mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
3,89Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,171" (4,35mm)