CDRH74NP-102MC-B
Numer produktu DigiKey
308-1504-2-ND - Taśma i szpula (TR)
308-1504-1-ND - Taśma cięta (CT)
308-1504-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDRH74NP-102MC-B
Opis
FIXED IND 1MH 180MA 6 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mH Ekranowany Cewka indukcyjna 180 mA Maks. 6Ohm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6Ohm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)