DR124-101-R
Numer produktu DigiKey
513-1437-2-ND - Taśma i szpula (TR)
513-1437-1-ND - Taśma cięta (CT)
513-1437-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR124-101-R
Opis
FIXED IND 100UH 1.5A 308 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 308mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR124-101-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,79A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 308mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)