SRR1240-101M
Numer produktu DigiKey
SRR1240-101MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1240-101MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1240-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1240-101M
Opis
FIXED IND 100UH 1.25A 300 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.25 A Maks. 300mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR1240-101M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 300mOhm
Seria
Q przy częst.
14 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
8MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A