DR124-101-R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | DR124-101-R |
Opis | FIXED IND 100UH 1.5A 308 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 308mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DR124-101-R Modele |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 1,79A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 308mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Rdzeń bębnowy, drutowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,177" (4,50mm) |