DR1030-151-R
Numer produktu DigiKey
283-DR1030-151-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-DR1030-151-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-DR1030-151-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DR1030-151-R
Opis
FIXED IND 150UH 680MA 700 MOHM
Szczegółowy opis
150 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 680 mA Maks. 700mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DR1030-151-R Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
860mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 700mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,406" (10,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)