SRU1028-151Y
Numer produktu DigiKey
SRU1028-151YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRU1028-151YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRU1028-151YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRU1028-151Y
Opis
FIXED IND 150UH 650MA 518 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 650 mA 518mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRU1028-151Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
518mOhm
Seria
Q przy częst.
18 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
5MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,394" (10,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
650mA