BK1-MDP-20-R
Numer produktu DigiKey
283-BK1-MDP-20-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK1-MDP-20-R
Opis
FUSE CERAMIC 20A 500VAC/250VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 A 500 V ~ 250 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Wymagany uchwyt 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Torba
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
1kA AC, 2kA DC
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
375.0
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,250" x 1,250" (6,35mm x 31,75mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0035 Ohms