DKA202N3
Numer produktu DigiKey
235-1573-ND
Producent
Numer produktu producenta
DKA202N3
Opis
THERMISTOR NTC 2KOHM 3540K DO35
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 2k DO-204AH, DO-35, osiowe
Kategoria
Wartość tolerancji B
±1%
Producent
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
B25/85
3540K
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - przewodu odprowadzenia
1,06" (27,00mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja w omach przy 25°C
2k
Obudowa / skrzynia
DO-204AH, DO-35, osiowe
Tolerancja rezystancji
±3%