BK-MDP-V-30-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
30 A 500 V ~ 250 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (osiowe)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BK-MDP-V-30-R
Numer produktu DigiKey
283-BK-MDP-V-30-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
BK-MDP-V-30-R
Opis
FUSE CERAMIC 30A 500VAC/250VDC
Szczegółowy opis
Topnienie I²t
980.0
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,275" x 1,288" (6,99mm x 32,72mm) (śr. x dł.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0023 Ohms