PF-63R50H30X
Numer produktu DigiKey
118-PF-63R50H30X-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF-63R50H30X
Opis
POWRFUSE AXIAL LEAD 500VAC/VDC 3
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 A 500 V ~ 500 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Otwór przelotowy 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (osiowe)
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
30kA~, 20kA=
Opakowanie
Skrzynka
Topnienie I²t
270.0
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cUL, cURus, TUV
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,268" x 1,291" (6,81mm x 32,79mm) (śr. x dł.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
4.3 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V