4230-T120-K0BU-10A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
E-T-A
W magazynie: 1
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
E-T-A
W magazynie: 54
Arkusz danych
W magazynie: 2
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 10A 480 V ~ 125 V = Dźwignia Szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
4230-T120-K0BU-10A
Numer produktu DigiKey
4230-T120-K0BU-10A-ND
Producent
Numer produktu producenta
4230-T120-K0BU-10A
Opis
CIR BRKR THERM 10A 480VAC/125VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4230-T120-K0BU-10A Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
10A
Producent
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V