4230-T120-K0DU-10A
4230-T120-K0DU-10A
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
4230-T120-K0DU-10A
Numer produktu DigiKey
302-1527-ND
Producent
Numer produktu producenta
4230-T120-K0DU-10A
Opis
CIR BRKR THERM 10A 480VAC/125VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 10A 480 V ~ 125 V = Dźwignia Szyna DIN
Modele EDA/CAD
4230-T120-K0DU-10A Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
10A
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
480 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V