RP8100B2M1CEBLKBLKRED
RP8100B2M1CEBLKBLKRED
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKRED
Numer produktu DigiKey
EG4574-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP8100B2M1CEBLKBLKRED
Opis
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Modele EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKBLKRED Modele
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Typ oświetlenia, kolor
LED, czerwone
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
2,1V=
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 13,60mm
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
125mA (~), 100mA (=)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd stały
50 V