RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Numer produktu DigiKey
EG4573-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Opis
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Standardowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN Modele
Kategoria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
2V=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ
Standardowe, podświetlane
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 13,60mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
125mA (~), 100mA (=)
Okres trwałości elektrycznej
500000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd stały
50 V