DI048N04PT-AQ
Numer produktu DigiKey
4878-DI048N04PT-AQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-DI048N04PT-AQCT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-DI048N04PT-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DI048N04PT-AQ
Opis
MOSFET, POWERQFN 3X3, 40V, 48A,
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 48A (Tc) 31W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-QFN (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DI048N04PT-AQ Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
48.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2268 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
31W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-QFN (3x3)
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
7,6mOhm przy 12A, 10V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA