DI018C03PT
Numer produktu DigiKey
4878-DI018C03PTTR-ND
Producent
Numer produktu producenta
DI018C03PT
Opis
MOSFET N/P-CH 30V 27A 8QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 30V 27A (Tc), 18A (Tc) 10,8W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-QFN (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DI018C03PT Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Producent
Diotec Semiconductor
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
12nC przy 4,5V, 20nC przy 10V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1122pF przy 15V, 1150pF przy 20V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
10,8W (Tc)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja
Kanał N i P
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30V
Obudowa / skrzynia
8-PowerVDFN
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
27A (Tc), 18A (Tc)
Obudowa dostawcy urządzenia
8-QFN (3x3)
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
9,3mOhm przy 15A, 10V, 30,1mOhm przy 10A, 10V