ZXT10P20DE6TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
W magazynie: 2 799
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze PNP 20 V 2.5 A 180MHz 1.1 W Montaż powierzchniowy SOT-26
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZXT10P20DE6TA
Numer produktu DigiKey
31-ZXT10P20DE6TATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ZXT10P20DE6TA
Opis
TRANS PNP 20V 2.5A SOT-26
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
300 przy 100mA, 2V
Prod.
Moc - maks.
1.1 W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - przejścia
180MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
Klasa
Motoryzacja
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
2.5 A
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
350mV przy 150mA, 2,5A