ZXT10P20DE6QTA
Numer produktu DigiKey
31-ZXT10P20DE6QTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-ZXT10P20DE6QTACT-ND - Taśma cięta (CT)
31-ZXT10P20DE6QTADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZXT10P20DE6QTA
Opis
TRANS PNP 20V 2.5A SOT-26
Szczegółowy opis
Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze PNP 20 V 2.5 A 180MHz 1.1 W Montaż powierzchniowy SOT-26
Kategoria
Moc - maks.
1.1 W
Prod.
Częstotliwość - przejścia
180MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ tranzystora
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
2.5 A
20 V
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
350mV przy 150mA, 2,5A
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-26
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
100nA
Bazowy numer produktu
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
300 przy 100mA, 2V