ZXMN10A07FTA
Numer produktu DigiKey
ZXMN10A07FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ZXMN10A07FCT-ND - Taśma cięta (CT)
ZXMN10A07FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ZXMN10A07FTA
Opis
MOSFET N-CH 100V 700MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 700mA (Ta) 625mW (Ta) Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZXMN10A07FTA Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
2.9 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
138 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
625mW (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
700mOhm przy 1,5A, 10V