US3200005Z
Numer produktu DigiKey
US3200005ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
US3200005ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
US3200005ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
US3200005Z
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
US3200005Z Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Częstotliwość
32 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
8pF