Produkt SMCJ130A-13 jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 2 599
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Microchip Technology
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
YAGEO
W magazynie: 95
YAGEO
209V Zacisk 7,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ130A-13
Numer produktu DigiKey
SMCJ130ADITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMCJ130ADICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ130A-13
Opis
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMCJ130A-13 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
130V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
144V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
209V