SMBJ33CAQ-13-F
Numer produktu DigiKey
SMBJ33CAQ-13-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ33CAQ-13-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ33CAQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ33CAQ-13-F
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 11,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,3A