NRVBAF3200T3G
Numer produktu DigiKey
488-NRVBAF3200T3GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NRVBAF3200T3GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NRVBAF3200T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRVBAF3200T3G
Opis
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 3A Montaż powierzchniowy SMA-FL
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 mA @ 200 V
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
SMA-FL
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
840 mV @ 3 A