SMBJ10A-13-F
Numer produktu DigiKey
SMBJ10A-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ10A-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ10A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ10A-13-F
Opis
TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
17V Zacisk 35,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ10A-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
35,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
10V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
11,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
17V