ADP3335ARMZ-3.3-RL
Numer produktu DigiKey
ADP3335ARMZ-3.3-RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP3335ARMZ-3.3-RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP3335ARMZ-3.3-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP3335ARMZ-3.3-RL
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 8-MSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP3335ARMZ-3.3-RL Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
110 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Wyłączenie
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
12V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,37V przy 500mA