SMAJ51A-13-F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMAJ51A-13-F |
Opis | TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 82,4V Zacisk 4,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMAJ51A-13-F Modele |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 4,9A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 400W |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Typ Zener | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Kanały jednokierunkowe 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 51V | Obudowa / skrzynia DO-214AC, SMA |
Napięcie - przebicia (min.) 56,7V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 82,4V | Bazowy numer produktu |