SMAJ51A-13-F
Numer produktu DigiKey
31-SMAJ51A-13-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SMAJ51A-13-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SMAJ51A-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ51A-13-F
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,4V Zacisk 4,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ51A-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V