SDM20U30-7
Numer produktu DigiKey
SDM20U30DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SDM20U30DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SDM20U30DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDM20U30-7
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
150 µA @ 30 V
Pojemność przy Vr, F
20pF przy 0V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 125°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 200 mA