SBR40U300CTB-13
Numer produktu DigiKey
SBR40U300CTB-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR40U300CTB-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR40U300CTB-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR40U300CTB-13
Opis
DIODE ARRAY SBR 300V 20A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 300 V 20A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
920 mV @ 20 A
Producent
Diodes Incorporated
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 300 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Super Barrier
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
300 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
20A