STTH2003CGY-TR
Numer produktu DigiKey
497-13434-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-13434-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-13434-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STTH2003CGY-TR
Opis
DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 300 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STTH2003CGY-TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
STMicroelectronics
Czas regeneracji wstecznej (trr)
40 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
20 µA @ 300 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
300 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.25 V @ 10 A