SBR1A40S3Q-7
Numer produktu DigiKey
31-SBR1A40S3Q-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SBR1A40S3Q-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SBR1A40S3Q-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR1A40S3Q-7
Opis
DIODE SBR 40V 1A SOD323
Szczegółowy opis
Diody 40 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 40 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
55pF przy 4V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 1 A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)