SBR1A30T5-7
Numer produktu DigiKey
31-SBR1A30T5-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SBR1A30T5-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SBR1A30T5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR1A30T5-7
Opis
DIODE SBR 30V 1A SOD523
Szczegółowy opis
Diody 30 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
15 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 30 V
Pojemność przy Vr, F
95pF przy 1V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
570 mV @ 1 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)