SBR1A20T5-7
Numer produktu DigiKey
SBR1A20T5-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR1A20T5-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR1A20T5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR1A20T5-7
Opis
DIODE SBR 20V 1A SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 20 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
15 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 20 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
19pF przy 20V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
20 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
520 mV @ 1 A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)