SBR10U45SD1-T
Numer produktu DigiKey
SBR10U45SD1-TDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR10U45SD1-TDICT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SBR10U45SD1-T
Opis
DIODE SBR 45V 10A DO201AD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 45 V 10A Otwór przelotowy DO-201AD
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
470 mV @ 10 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
300 µA @ 45 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-201AD
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A