KX3211A0032.768000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KX3211A0032.768000
Numer produktu DigiKey
KX3211A0032.768000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KX3211A0032.768000
Opis
XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
15µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VDFN (3,2x2,5)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,045" (1,15mm)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
0,5µA
Wyjście
HCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V