FW4800010Z nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Total Timing Solutions | Datasheet Preview
FW4800010Z
Numer produktu DigiKey
FW4800010ZDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
FW4800010ZDICT-ND - Taśma cięta (CT)
FW4800010ZDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FW4800010Z
Opis
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
48 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
10pF