FW3200008
Numer produktu DigiKey
FW3200008-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FW3200008
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
32 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
8pF