FW2700008 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Jauch Quartz
27 MHz ±10ppm Kryształy 15pF 90 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FW2700008
Numer produktu DigiKey
FW2700008DI-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FW2700008
Opis
CRYSTAL 27.0000MHZ 15PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
27 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
15pF