FW2500025Z
Numer produktu DigiKey
FW2500025ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FW2500025ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
FW2500025ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FW2500025Z
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FW2500025Z Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 80°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
20pF