FL2500281
Numer produktu DigiKey
FL2500281TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FL2500281
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,78mm)